Yasal Uyarı

Bu alana ve/veya bu internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, aşağıda belirtilen koşullarla bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Aşağıda yer alan koşulları kabul etmemeniz halinde, bu internet sitesine ve sayfalarına girmeyiniz. sarisivat.com  sitesinin içeriğini ve sunulan hizmeti herhangi bir zamanda ve nedenle değiştirme ya da servisi durdurma hakkına sahiptir. sarisivat.com web sitesinde yer alan tüm bilgi ve grafik sunumlar herhangi bir sorumluluk kabul etmeden sitemiz kullanıcılarına bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır ve paylaşılmaktadır. Sitemizde yer alan bilgi ve verilerin kesin doğruluğu tarafımızca garanti edilmemektedir.

sarisivat.com site içeriğinin, yayınlanan bilgilerin, dış kaynaklardan elde edilmeleri sebebiyle, kullanımından ya da kullanılamamasından kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı sonuçların yol açabileceği hiçbir menfi ya da müspet zarardan sorumlu değildir.

 Dolayısıyla site içeriğinde yer alan her türlü bilgi ve içeriğe ilişkin sarisivat.com site kullanıcıları ya da sair üçüncü şahıslara karşı herhangi bir taahhüdü bulunmamaktadır.Site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses, işaret veya sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, sarisivat.com ‘un yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez,
 kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız.

sarisivat.com ‘da yer alan yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini sadece sarisivat.com sitesine bağlı kaldığınız süre boyunca kullanma hakkına sahipsiniz. sarisivat.com web sitesi, üçüncü şahıslar ve farklı kurumlar tarafından idare edilen internet sitelerine bağlantılar sağlamaktadır. sarisivat.com kanalı ile bağlandığınız diğer sitelerde yayınlanan içerik ve sorunlar bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır. Bağlanılan sitelerdeki içerikler ve sorunlar nedeniyle sarisivat.com sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez. Diğer taraftan Bu internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir arıza, hata, eksiklik, kesinti, kusur veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü veya hat veya sistem arızası sonucu ortaya çıkabilecek aksaklık ve zararlardan sorumlu tutulamaz Eğer bu metin hakkında sorularınız varsa, lütfen huseyinaski@hotmail.com adresine elektronik posta yoluyla gönderiniz.

 ÖNEMLİ NOT: Bu sitede yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sarisivat.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder